Christine Anderson – Powiedz NIE globalitarnym elitom

Podaj dalej

 

Musimy znaleźć sposób, by przebudzić ludzi, ponieważ wszystko sprowadza się do wyboru. To albo wolność, demokracja i rządy prawa, albo zniewolenie.

Nie ma niczego pomiędzy. Nie ma odrobiny wolności, odrobiny demokracji, odrobiny praworządności, tak jak nie ma niewielkiego zniewolenia. Jest tylko wybór. Pomiędzy globalitarnymi mizantropami i ludźmi. Wszystko sprowadza się do tego – albo my, albo oni. I myślę, że o to tak naprawdę w tym wszystkim chodzi.

Kiedy ja i moi koledzy zostaliśmy wybrani do tego parlamentu, nie było co do tego żadnych wątpliwości. Byliśmy po stronie ludzi, ponieważ to ludzie płacą nam za działanie w ich najlepszym interesie. To nasza praca. I powtarzam to każdemu wybranemu przedstawicielowi na całym świecie, każdemu członkowi każdego wybranego rządu, jeśli nie staniecie jednoznacznie po stronie ludzi i nie będziecie służyć w ich najlepszym interesie, nie będziecie działać w ich najlepszym interesie, nie ma dla was miejsca w żadnym parlamencie ani w żadnym rządzie. Wasze miejsce jest za kratkami. Może nawet pochłonąć was piekło, bo właśnie na to zasługujecie, jeśli sprzedacie ludzi.

Teraz chciałbym złożyć obietnicę w imieniu swoim i moich kolegów. Nadal będziemy z wami, ludźmi. Będziemy nadal walczyć o wolność, demokrację i praworządność. Nie zamilkniemy i nie przestaniemy ścigać tych nikczemnych globalitarnych mizantropów.

Chcielibyśmy jednak, byście nam także coś obiecali. Być może słyszeliście, że to wszystko wraca. Pierwszy kraj już zaczyna mówić o nakazach noszenia maseczek w Izraelu. Już to narzucają. Słyszałem o kilku uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych. Już to wszystko przywracają. I naprawdę chciałbym, żebyście się na to nie godzili. Po prostu powiedzcie NIE! Chcą, żebyś nosił maskę; Powiedz nie. Chcą, żebyś wziął kolejny zastrzyk mRNA; Powiedz nie. Chcą nałożyć na ciebie godzinę policyjną; Powiedz nie. To naprawdę wszystko, co trzeba zrobić.

Być może wydaje się to trochę trudne, ale w rzeczywistości nie jest wcale trudne. Ponieważ kiedy już dasz im jasno do zrozumienia, że nie będziesz już ulegać, kiedy dasz im znać, nie będą mogli cię już przestraszyć. Ponieważ dopóki boisz się tego, co mogą zrobić, jeśli się nie zastosujesz, mają nad tobą władzę. Odbierzcie im władzę! Po prostu powiedzcie nie. Gdy to zrobicie, nie będą już mieli nad Wami władzy. Poczujecie się tacy wolny. Po prostu powiedzcie nie.

Biorąc pod uwagę co dzisiaj słyszymy i co widzieliśmy w ciągu ostatnich trzech lat i mając na uwadze to, co wiemy, że chcą wdrożyć, mamy prawo powiedzieć im, żeby się pieprzyli i poszli do diabła! To tam jest ich miejsce. Zapytacie, co to da? Mogę odpowiedzieć. Kiedy już to zrobicie, kiedy powiecie im, żeby poszli do diabła, nie będą już mieli nad wami władzy. Będziecie mieli niesamowite uczucie – coś w rodzaju uczucia wolności, przeszywającego całe ciało. Obiecuję, że poczujecie ogromną ulgę.

I to jest stan umysłu, który powinniście osiągnąć. Po prostu nie pozwolić się więcej dręczyć. Jesteście tego warci. Zasługujecie na to, by stanąć w obronie własnej. Powiedzieć im wszystkim, żeby poszli do diabła.

Źródła:

https://www.zerohedge.com/political/go-hell-brave-eu-politician-delivers-damning-message-global-tyrants?utm_source=ground.news&utm_medium=referral

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x